Jagunemine teemalaudkondadesse

1. LAUD - DEMOKRAATIA JA E-RIIK

 

  1. Moderaator Kristina Reinsalu - e-riigi arendaja
  2. Ülle Madise - riigiõiguse professor
  3. Andres Kütt - infoarhitekt
  4. Priit Pirsko - riigiarhivaar
  5. Jelizaveta Krenjova (EGA) - e-riigi arendaja
  6. Tarmo Jüristo - politoloog
  7. Raigo Jahu - poliitik, kommunikatsioonijuht
  8. Henri Laupmaa - informaatik, kodanikuaktivist
  9. Mari Sarv - folklorist (KirMus)
  10. Kristel Rillo - riigiametnik (HTM)
  11. Tauno Novek - IT-ettevõtja
  12. Jaak Johanson - näitleja ja pärimusmuusik

2. LAUD - e-KODANIK JA OSALUS

 

  1. Moderaator Taavi Eilat - ajakirjanik (ERR)
  2. Liia Hänni - e-riigi arendaja
  3. Urmo Kübar - politoloog, kodanikuühiskonna arendaja
  4. Heidi Ojamaa - riigiametnik (MKM)
  5. Teele Pehk - Koostöökogu juht
  6. Märt Põder - infoühiskonna aktivist
  7. Asko Tamme - raamatukogujuht
  8. Siim Tuisk - infoühiskonna aktivist
  9. Eva Lepik - wikiosaluse arendaja
  10. Silver Meikar - riigiametnik (KultMin)

3. LAUD - HARIDUS DIGIKESKKONNAS

 

  1. Moderaator Andra Siibak - meediauurija
  2. Jaak Vilo - TÜ informaatikaprofessor, akadeemik
  3. Krista Aru - RK kultuurikomisjoni liige
  4. Ave Lauringson - e-hariduse arendaja
  5. Epp Vodja - õpetaja, finantskoolitaja
  6. Mihkel Kaevats - riigiametnik, kirjanik (HTM)
  7. Mart Laanpere - e-hariduse arendaja
  8. Astrid Sildnik - õpetaja
  9. Piret Voolaid - folklorist
  10. Margo Loor - väitluskoolitaja
  11. Signe Tõnisson - RRA digiteerimisjuht
  12. Marin Laak - kirjandusteadlane

4. LAUD - INIMENE DIGIKESKKONNAS

 

  1. Modedraator Triin Vihalemm - kommunikatsiooniprofessor
  2. Mati Heidmets - sotsioloogiaprofessor
  3. Olari Koppel - riigiametnik ( Õiguskantsleri büroo)
  4. Kaspar Kruup - töödisainer, tehisintellekti uurija
  5. Paul Lilje - Riigiametnik (MKM)
  6. Ede Schank-Tamkivi - ajakirjanik
  7. Neeme Kahusk - arvutiteadlane
  8. Marten Kaevats - linnaplaneerija, kogukonnaaktivist
  9. Kadi Herkül - Euroopa Parlamendi infobüroo juhataja
  10. Hans Lõugas - ajakirjanik
  11. Arne Lapõnin - informaatik
  12. Liina Männiste - riigiametnik (SM)

5. LAUD - INNOVATIIVSED e-TEENUSED

 

  1. Moderaator Henrik Roonemaa - ajakirjanik
  2. Evelyn Sepp - teenuskoja juht
  3. Ain Aaviksoo - e-tervis
  4. Dan Bogdanov - informaatik
  5. Pille Pruulmann-Vengerfeldt - infoühiskonna uurija
  6. Allan Aksiim - disainer
  7. Toivo Laht - informaatik, riigiametnik (sm)
  8. Ene Koitla - e-hariduse arendaja
  9. Kaspar Kala - riigiametnik (MKM)
  10. Kadri Vider - Keeleressursside keskuse juht
  11. Risto Hinno - riigiametnik (MKM)
  12. Laine Mokrik - e-tervis

6. LAUD - EESTI KONKURENTSIVÕIME DIGITAALSES EUROOPAS

 

  1. Moderaator Helen Sildna - TMW korraldaja
  2. Siim Sikkut - Riigikantselei, E-Eesti strateeg
  3. Erik Terk - majandusprofessor
  4. Mart Normet - meediaprodutsent
  5. Liisa Oviir - Ettevõtlusminister
  6. Hannes Astok - e-riigi arendaja
  7. Taavi Kotka - MKM kantsler, e-riigi arendaja
  8. Merylin Rüütli - ettevõtja
  9. Kaidi Ruusalepp - ettevõtja
  10. Birgit Paal - riigiametnik (MKM)
  11. Siim Lepisk - IT ettevõtja
  12. Triin Mahlakõiv - ettevõtluskeskkonna arendaja

7. LAUD - RAHVUSKULTUUR DIGIKESKKONNAS

 

  1. Moderaator Katrin Saks - BMF juht
  2. Pille Runnel - ERM
  3. Raivo Ruusalepp - raamatukogujuht
  4. Indrek Saar - Kultuuriminister
  5. Urmas Sutrop - KirMus direktor
  6. KIWA - kunstnik
  7. Piret Viires - kirjandusteadlane
  8. Raul Veede - wikimeedia
  9. Ülle Talihärm - KM nõunik
  10. Siiri Pärkson - KirMus dgiteerimisspetsialist
  11. Martin Hallik - TÜR direktor
  12. Hagi Šein - ajakirjanik, meediajuht ja -õppejõud

8. LAUD - LOOMEMAJANDUS, MEEDIA

 

  1. Moderaator Andres Jõesaar - meediajuht
  2. Indrek Ibrus - meediateadlane
  3. Triin Siil - jurist, intell omand
  4. Anneli Sepp - TÜR infosüsteemide osakond
  5. Milla-Mona Andres - kunstiõppur
  6. Raoul Kurvitz - kunstnik
  7. Hillar Sein - asekantsler (KulMin)
  8. Agnes Aljas - ERM
  9. Pille Vaher – Euroopa Parlamendi infobüroo meedianõunik
  10. Kadri Merila-Sander - digiteerimisspetsialist (RRA)
  11. Mati Kampus

9. LAUD - TÖÖTURG JA HARIDUS

 

  1. Moderaator Peep Peterson - ametiühingujuht
  2. Kristi Vinter - TLU haridusinnovatsioonikeskuse juht
  3. Jevgeni Ossinovski - Tööminister
  4. Erki Urva - IKT hariduse arendaja
  5. Aune Valk - HTM
  6. Kristel-Amelie Aimre - riigiametnik, sotsioloog (SM)
  7. Ants Sild - IT ettevõtja
  8. Tiia Randma - Kaubandustööstuskoda
  9. Kristjan-Julius Laak - informaatikamagistrant(TÜ)
  10. Mailis Alt - riigiametnik (MKM)
  11. Lehor Meius (sm) - riigiametnik (SM)

KORRALDUSTOIMKOND

 

  1. Marju Lauristin - Peakorraldaja, moderaator
  2. Daniel Vaarik - Moderaator
  3. Katrin Reimann - Korraldustoimkonna juht
  4. Liina Luga - Korraldustoimkond
  5. Henri Kaselo - Korraldustoimkond
  6. Jorma Sepp - Korraldustoimkond
  7. Eleni Chronopoulou - Korraldustoimkond
  8. Kristo - Kunstnik
  9. Anton - Tehniline teostus